ezgif 6 41ca6d6d78cf

logo zsisiu biale

ZSIŚIU na Biegu Niepodległości w Elblągu

11 listopada mimo chłodu, deszczu i wiatru reprezentanci naszej szkoły po raz kolejny uczestniczyli w IV Biegu Niepodległości.

20171114 bieg niepodleglosci 2017 002

Uczniowie: Piotr Kaźmierczak kl. II-T, Michał Kwiatkowski kl. Ib-S oraz Kacper Licznerski kl. III-TT wystartowali w biegu sztafet na dystansie 3x 3333 m. Natomiast nauczyciel przedmiotów zawodowych Mirosław Pawlukowicz w biegu głównym na dystansie 10 000 m.

Tym razem drużyna ZSISIU BIEGA, chociaż poprawiła swój wynik czasowy z poprzedniego roku zajęła, wśród stojących na wysokim poziomie drużyn mocne piąte miejsce (mimo kontuzji na trasie biegu jednego z zawodników). Startujący w biegu głównym nasz nauczyciel ukończył bieg w połowie stawki startujących zawodników.

Impreza została zorganizowanym przez Urząd Miasta w Elblągu i Stowarzyszenie EL AKYWNI.