logo zsisiu biale  zawody

Aktualności

Lis
16

Zbiórka surowców wtórnych NAKRĘTKI, BATERIE, MAKULATURA

Serdecznie zapraszamy do szkolnej inicjatywy ZBIÓRKA SUROWCÓW WTÓRNYCH. Od listopada 2018 do kwietnia 2019 rusza kolejna akcja zbieramy NAKRĘTKI, BATERIE, MAKULATURĘ w tym celu przy portierni zostały ustawione odpowiednie pojemniki. Na portierni proszę o imienne potwierdzenie ilości przekazanych surowców wtórnych. Każdy uczeń za wkład w zbiórkę surowców otrzymuje słodki upominek. :) Pamiętajmy że jesteśmy częścią przyrody więc dbajmy o nią w sposób szczególny. SEGREGUJMY ODPADY !!!!!

Kamila Biedrzycka

przetwarza loga z drzewem i ziemi eco kula ziemska z przetwarza znaki 48604644

Czytaj więcej...

Lis
15

STO LAT ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

W dniu 09 listopada w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia upamiętniająca 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Dokładnie o godzinie 11.11 cała społeczność szkolna zaśpiewała 4 zwrotki Hymnu Państwowego w ramach akcji „Rekord dla Niepodległej”.

DZEIN n16

Czytaj więcej...

Lis
15

Wyjazd do tartaku uczniów klasy I technik technologii drewna

W dniu 06.11.2018r. odbyła się wizyta uczniów klasy I technik technologii drewna do tartaku w Chruścielu oraz Kraskowie.
Tematem była obróbka mechaniczna drewna iglastego i liściastego.
Uczniowie zapoznali się z procesem tartacznictwa.
Zapraszamy do galerii zdjęć.
Opiekun
Łukasz Stradomski

tartak10

Czytaj więcej...

Lis
13

V Elbląski Bieg Niepodległości

11 listopada 2018 r. wzięliśmy kolejny raz udział w V Elbląskim Biegu Niepodległości. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Patrycja Wieczorek, Anna Hryniszyn, Nikola Andrzejewska - z klasy I technik usług fryzjerskich, Patrycja Kaszkur i Agnieszka Prądzyńska z klasy I fryzjer oraz Kacper Licznerski i Karol Barański z klasy IV technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, Szymon Grabowski z klasy III technik energetyk, Michał Dietrych i Patryk Hulewicz z klasy I monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie.

bieg n01

Czytaj więcej...

Lis
12

Z Muzeum w przyszłość …

9 listopada 2018 r, tuż przed wielkim narodowym świętem uczniowie klasy 2a fryzjer odwiedzili Muzeum Archeologiczno – Historyczne w Elblągu. Uczniowie zwiedzili nową, stała wystawę - Żuławy – ziemia ujarzmiona.

muzeum01

Czytaj więcej...

Lis
12

II miejsce Oliwii Romańskiej

II Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej „Ojczyzno ma ...” odbył się 08.11.2018 r w Szkole Podstawowej nr 23 w Elblągu. Konkurs honorowym patronatem objął Wojewoda Warmińsko – Mazurski Artur Chojecki, który uroczyście otworzył zmagania konkursowe.

festiwal203

Czytaj więcej...

Lis
12

II Elbląski Festiwal Pieśni Patriotycznej

6 listopada w Młodzieżowym Domu Kultury odbył się II Elbląski Festiwal Pieśni Patriotycznej.
W tegorocznej edycji Festiwalu udział wzięło ponad 100 osób. Rywalizacja była zacięta.

festiwal01

Czytaj więcej...

Lis
09

Zebrania z rodzicami 14 i 21 listopada 2018

zebrania 14 11 18

Czytaj więcej...

Lis
09

Konkurs fotograficzny

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie fotograficznym „Młodzi w środowisku pracy” organizowanym w ramach projektu PWSZ w Elblągu „Warmia i Mazury doradztwem stoi!”

 

konkurs foto01

Czytaj więcej...

Paź
31

Bieg stu na stulecie odzyskania Niepodległości

W przededniu Święta Niepodległości – 27 października, społeczność szkolna uczciła tą historyczną datę w wyjątkowy sposób. Najpierw uczniowie wspólnie z nauczycielami wykonywali kotyliony, które będą mieli przypięte w dniu 09 listopada o godz.: 11.11 podczas uroczystego apelu z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości.

bieg62

Czytaj więcej...