logo zsisiu biale  zawody

Aktualności

Mar
20

Spotkanie u Wójcika z 1TTD

16 marca 2018r. klasa patronacka I TTD z opiekunem była na kolejnym comiesięcznym spotkaniu u Wójcika. Tematem były założenia konstrukcyjne oraz kalkulacja kosztów. Kierownik działu konstrukcyjnego zapoznał nas z zasadami konstruowania i wdrażania nowych modeli szafek oraz z wytycznymi przygotowywania kalkulacji wdrażanych wyrobów. Wycieczka okazała się bardzo owocna.

1ttd wojcik01

Czytaj więcej...

Mar
20

Wizyta kl.7 SP 1

Dnia 14 marca odwiedziła nas grupa uczniów z klasy VII ze szkoły podstawowej nr 1 w ramach akcji "Akademia Młodego Zawodowca". Uczniowie spędzili u nas dwie godziny. Ich wizyta podzielona została na dwie części. Na początek uczniowie zostali zapoznani z zawodem technik technologii drewna oraz stolarz, następnie zdobyli podstawy wiedzy o drewnie i materiałach drewnopochodnych.sp101

Czytaj więcej...

Mar
20

Konkurs dla gimnazjalistów z rozpoznawania krajowych gatunków drzew i krzewów

Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu organizuje konkurs pt. „Rozpoznawanie krajowych gatunków drzew i krzewów” skierowany do uczniów klas III gimnazjum.

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na najpopularniejsze gatunki krajowe drzew i krzewów oraz wzbogacenie wiedzy na ich temat.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu, regulamin znajdują się w załączniku.

Link do testu:
https://www.testportal.pl
Aktywność testu rozpocznie się o 2018-03-27 08:00. Test będzie dostępny do rozwiązania do 2018-03-27 15:00

Osoba odpowiedzialna za organizację konkursu: Sylwia Skowrońska, tel. 668 423 511.

Mar
20

„MAKIJAŻ NATURALNY” - KOLEJNA ODSŁONA WARSZTATÓW

15 marca odbyły się kolejne warsztaty w ramach Akademii Młodego Zawodowca. Tym razem odwiedziły nas uczennice klasy VII Szkoły Podstawowej nr 18. Podczas zajęć uczniowie klasy I TT omówili i pokazali zasady wykonywania demakijażu i makijażu naturalnego.
Magdalena Falkowska - Kucia

Mar
17

Wycieczka do Wójcika wydział okleiniarek i wiertarek

14 marca 2018r. klasa patronacka II TTD z opiekunem była na kolejnym comiesięcznym spotkaniu u Wójcika. Tematem był drugi etap produkcji mebli – wydział okleiniarek i wiertarek. Instruktorzy zapoznali nas z budową, zasadą działania i zastosowaniem wyżej wymienionych maszyn. Wycieczka okazała się bardzo owocna.

wojcik oklejarki11

Czytaj więcej...

Mar
12

Ścienne rewolucje - ciąg dalszy

W dniu 12.03.2018r. w naszej szkole odbyły się warsztaty szkolne w ramach Akademii Młodego Zawodowca. Uczestnicząca młodzież to uczniowie klasy VII Szkoły Podstawowej nr 1. Warsztaty odbywały się w pracowni suchej zabudowy, tematem były „ŚCIENNE REWOLUCJE”

scienne rewolucje203

Czytaj więcej...

Mar
12

Taki mały sukces ucznia z I TE

Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług jako jedna z trzydziestu szkół z całej Polski bierze udział w IV edycji ogólnopolskiego programu szkoleń "Junkers szkoli". Ich organizatorem jest firma BOSCH Polska.

junkers01

Czytaj więcej...

Mar
12

Wycieczka – Targi meblowe Poznań 2018.

W dniu 8 marca zarządcy fabryki mebli „Meble Wójcik” zorganizowali dla uczniów naszej szkół wyjazd na międzynarodowe targi branży meblarskiej.
W wydarzeniu wzięła udział klasa patronacka Meble Wójcik - I TT, jak również kilku uczniów klasy III stolarz.

targi poznan04

Czytaj więcej...

Mar
12

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny GEO- Planeta

Mamy wyniki!
24 listopada 2017 roku 9 uczniów naszej szkoły wzięło udział w konkursie geograficznym GEO- Planeta, którego celem jest szerzenie wśród młodzieży wiedzy z zakresu geografii, przyrody oraz o miejscu i znaczeniu Polski na świecie (zarówno w aspekcie gospodarczym, jak też terytorialnym).

geo konkurs02

Czytaj więcej...

Mar
09

Ścienne rewolucje

W dniu 08.03.2018r. w naszej szkole odbyły się warsztaty szkolne w ramach Akademii Młodego Zawodowca. Uczestnicząca młodzież to uczniowie klasy VII Szkoły Podstawowej nr 18. Warsztaty odbywały się w pracowni suchej zabudowy, tematem były „ŚCIENNE REWOLUCJE”.scienne rewolucje08

Czytaj więcej...