logo zsisiu biale  zawody

Aktualności

Cze
14

Energetycy na uniwersytecie

Krok czwarty.
13 czerwca nasi energetycy próbowali swoich sił w zajęciach laboratoryjnych na Wydziale Nauk Technicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Zajęcia są kolejnym etapem współpracy pomiędzy naszą szkołą, a uniwersytetem.
energetycy01
 

Czytaj więcej...

Cze
13

N A S Z S U K C E S !!! XIV – akcji honorowego oddawania krwi w ZSIŚiU

krewPod hasłem roku 2018
Pamięć – kształtuje nasze dziedzictwo
100 litrów krwi – 100. Rocznicę odzyskania Niepodległości.

Znów prawie 10 litrów krwi z ZSIŚiU trafi do potrzebujących !!
Krew to najcenniejszy dar, jaki możemy ofiarować drugiemu człowiekowi. Jednocześnie jest dowodem ludzkiej solidarności. Krew to jedyny lek, którego nie można uzyskać syntetycznie.

Czytaj więcej...

Cze
11

Niezapominajkowy festyn

24 maja wolontariusze z klas fryzjerskich wzięli udział w festynie organizowanym przez Dom Pomocy Społecznej „Niezapominajka”. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem malowali twarze dzieciom, sprawiając im ogromną radość.festyn01

Czytaj więcej...

Cze
11

Wycieczka do Trójmiasta

18 maja grupa uczniów z klas: II a fryzjer, I a fryzjer i I T wzięła udział w wycieczce do Trójmiasta. Wyjazd został zorganizowany przez Środowiskowy Hufiec Pracy. Młodzież zwiedziła Westerplatte oraz okręt – muzeum ORP „Błyskawica” i Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni.

w gdansk01

Czytaj więcej...

Cze
11

Energetycy rozwiązywali węzeł … cieplny

Krok trzeci.

5 czerwca energetycy z I TE uczestniczyli w praktycznych zajęciach dydaktycznych poznając tajniki tym razem węzła cieplnego.

Węzeł cieplny to zespół urządzeń łączących sieć cieplną znajdującą się na zewnątrz obiektu zaopatrzenia w ciepło z instalacją wewnętrzną obiektu.

energetycy12

Czytaj więcej...

Cze
06

Quiz wiedzy o Polsce.

Z okazji obchodów XX Dni Rodziny pod hasłem "Rodzina - Dom - Ojczyzna" w szkole odbył się "Quiz wiedzy o Polsce". W konkursie uczestniczyli wszyscy uczniowie ZSISiU. Za pomocą aplikacji Quizizz uczniowie odpowiadali na pytania konkursowe dotyczące ogólnych informacji o naszej Ojczyźnie; (symbole narodowe, geografia i historii Polski, legendy, herby, zabytki, sławni Polacy, muzyka, sztuka, kultura, polityka,przyroda). Uczniowie wykazali się bardzo dużą wiedzą o Polsce. Największą ilość poprawnych odpowiedzi udzielili: Agata Wanatowska Sandra Wasilik Olaf Grabowski Maciej Depka Gratulacje ! Kamila Biedrzycka Grażyna Nosarzewska

k wiedzy01

Czytaj więcej...

Cze
06

Rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego Eko-Planeta​​​​!

Rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego Eko-Planeta.
Ideą konkursu jest upowszechnianie wiedzy na temat środowiska i zagrożeń wynikających z rozwoju gospodarczego, poszerzenie wśród młodzieży wiedzy o przyrodzie Polski.

k eko04

Czytaj więcej...

Cze
06

Wyniki I Miejskiego Konkursu Plastycznego "Profilaktyka! Niech rak nas unika!"

8 maja 2018 zostały ogłoszone wyniki I Miejskiego Konkursu Plastycznego "Profilaktyka! Niech rak nas unika!" zorganizowanego wspólnie przez MDK w Elblągu i NU-MED Grupę S.A.
Konkurs swym Honorowym Patronatem objął Prezydent Elbląga, Witold Wróblewski.

k plastyczny02

Czytaj więcej...

Cze
06

Piramida Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej

Prawidłowe żywienie jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na rozwój człowieka i utrzymanie przez niego dobrego stanu zdrowia. Zbiór zasad prawidłowego żywienia zawiera Piramida Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej.Piramida to przedstawienie w formie graficznej właściwych zasad odżywiania się.

W  naszej szkole aby skutecznie i trwale ukształtować nawyki żywieniowe wśród młodzieży realizujemy  działania poświęcone zdrowemu żywieniu.

piramida06

Czytaj więcej...

Cze
05

XIV – akcja honorowego oddawania krwi w ZSIŚiU

PCK1i  PCK2

S z k o l n y K l u b H D K “Absolwent” przy ZSIŚIU nr 164

Pod hasłem roku 2018

Pamięć – kształtuje nasze dziedzictwo

100 litrów krwi – w 100. Rocznicę odzyskania Niepodległości.

W dniu 11.06.2018r. (poniedziałek) w godz. 08.00 do 12.00 na terenie naszej szkoły odbędzie się kolejna otwarta akcja honorowego krwiodawstwa.

Czytaj więcej...