ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

Kto wie najwięcej o Unii Europejskiej?

6 listopada 2014 w ramach projektu "Świadomy Obywatel Unii Europejskiej" odbył się konkurs wiedzy o krajach Unii Europejskiej. Pytania były w formie testu i obejmowały m.in. stolice państw UE, zabytki, znanych ludzi, znane produkty, podstawowe słownictwo i wyrażenia z języka niemieckiego i angielskiego.

2014-11-14 kto-wie-o-ue 002

W konkursie brało udział 10 uczniów z różnych klas. Zwycięzcą został Adrian Zinko uczeń klasy III TT. Serdecznie gratulujemy!!!

M.Grabowska, S. Skowrońska


We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk