ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

W przededniu Święta Niepodległości – 27 października, społeczność szkolna uczciła tą historyczną datę w wyjątkowy sposób. Najpierw uczniowie wspólnie z nauczycielami wykonywali kotyliony, które będą mieli przypięte w dniu 09 listopada o godz.: 11.11 podczas uroczystego apelu z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości.

bieg62


Następnie uczniowie wraz ze swoimi nauczycielami przebiegli ok. 1km po wyznaczonej trasie w parku Modrzewie, w ramach biegu stu.
Polska złota jesień sprawiła, że ta wyjątkowa rocznica w historii NASZEGO NARODU została godnie uczczona przez społeczność ZSIŚiU.

Organizatorzy: nauczyciele wychowania fizycznego + Jerzy Pędzisz
Fotorelacja: Anna Pobudkowska-Żuk, Jerzy Pędzisz

Jerzy Pędzisz

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk