logo zsisiu biale  zawody

Szkolenie z montażu okuć firmy BLUM

Dnia 5 grudnia odbyło się szkolenie z montażu okuć firmy BLUM. Warsztaty prowadził przedstawiciel handlowy z tejże firmy. W szkoleniu udział brały dwie klasy: II i III technik technologii drewna. Zadanie było bardzo absorbujące dla uczniów. Musieli z formatek stworzyć szafkę kuchenną stojącą. Na początku nie było łatwo, ale poradzili sobie.

blum01

Po otrzymaniu kilku wskazówek przystąpili do projektowania wymiarów poszczególnych elementów szafki wraz z ustaleniem nawierceń pod łączniki i prowadnice. Uczniowie byli bardzo aktywni, sami wyznaczyli lidera i zgodnie dzielili się pracą. Na zakończenie dwóch najbardziej zaangażowanych zostało docenionych i nagrodzonych koszulką z nadrukiem firmy. Następne warsztaty planujemy na wiosnę!