ezgif 6 41ca6d6d78cf

logo zsisiu biale

V Elbląski Bieg Niepodległości

11 listopada 2018 r. wzięliśmy kolejny raz udział w V Elbląskim Biegu Niepodległości. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Patrycja Wieczorek, Anna Hryniszyn, Nikola Andrzejewska - z klasy I technik usług fryzjerskich, Patrycja Kaszkur i Agnieszka Prądzyńska z klasy I fryzjer oraz Kacper Licznerski i Karol Barański z klasy IV technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, Szymon Grabowski z klasy III technik energetyk, Michał Dietrych i Patryk Hulewicz z klasy I monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie.

bieg n01

Do udziału w biegu uczniów zachęcił nauczyciel przedmiotów zawodowych – Mirosław Pawlukowicz, który brał udział w biegu głównym na 10000 m. Pan Mirosław, Karol oraz Kacper już czwarty raz reprezentowali naszą szkołę. Tym razem nie udało się zdobyć miejsca na podium, choć było bardzo blisko – V miejsce zdobyła sztafeta w składzie: Dietrych, Hulewicz i Grabowski. IX miejsce zdobyła druga sztafeta męska, a dziewczęta zajęły XVII miejsce na dwadzieścia drużyn startujących. Pan Mirosław uplasował się w połowie stawki. Niestety nie obyło się bez kontuzji, bólu i łez. Trud jednak został pokonany i wszyscy zawodnicy zdobyli pamiątkowe medale.
Najbardziej cieszy nas wzrastająca liczba uczniów, którzy chcą poświęcić swój wolny czas na reprezentowanie i promowanie naszej szkoły, doskonalić swoją sprawność fizyczną i promować zdrowy styl życia.
Dziękujemy za pomoc pani Kamili Biedrzyckej i pani Annie Chodorowskiej.
organizatorzy: Joanna i Mirosław Pawlukowicz
wykorzystano zdjęcia: portel.pl, info.elblag.pl,dziennikelblaski.pl