ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

Energetyka cieplna - lekcje w EPEC-u

15 i 17 listopada przyszli energetycy z II i I - TE uczestniczyli w lekcjiach poznawczych na terenie Elbląskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej.

20171121 wycieczka epec 023

Głównym punktem lekcji była Dyspozytornia Mocy Cieplnej oraz kotłownia. Uczniowie mieli niecodzienną okazję, zapoznania się z komputerowym wspomaganiem sterowania i dystrybucją mocy cieplnej oraz procesem technologicznym produkcji ciepła i ciepłej wody użytkowej.

Jerzy Pędzisz - nauczyciel przedmiotów zawodowych i opiekun grupy


We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk