ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

 

dziennik modernizacja

rokdla

planDzwonkw ElZawodowcy akademia

           NOWA STRONA

              DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Rekrutacja nauczycieli kształcenia zawodowego/ instruktorów praktycznej nauki zawodu w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu do projektu „Modernizacja szkolnictwa zawodowego w Elblągu-etap II”.

Elbląg, 15.01.2018r.

 

Rekrutacja nauczycieli kształcenia zawodowego/ instruktorów praktycznej nauki zawodu w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu  do projektu „Modernizacja szkolnictwa zawodowego w Elblągu-etap II”.

 

Trwa nabór nauczycieli kształcenia zawodowego/instruktorów praktycznej nauki zawodu do projektu unijnego pn. „Modernizacja szkolnictwa zawodowego w Elblągu – etap II”. Zakres wsparcia nauczycieli kształcenia zawodowego obejmuje:

organizację i sfinansowanie kursów/szkoleń związanych z zawodem zaplanowanym do wsparcia w projekcie,
organizację i sfinansowanie studiów podyplomowych związanych z zawodem zaplanowanym do wsparcia w projekcie,
organizację i sfinansowanie praktyk w przedsiębiorstwach związanych z zawodem zaplanowanym do wsparcia w projekcie.

 

Rekrutacja prowadzona jest w okresie od 15 do 26 stycznia 2018r. dla nauczycieli kształcenia zawodowego/ instruktorów praktycznej nauki zawodu w zawodach:

  • technik usług fryzjerskich, fryzjer,
  • technik technologii drewna, stolarz,
  • technik energetyk,
  • technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.

Proces rekrutacji odbywa się zgodnie z zasadami równych szans i niedyskryminacji, w tym dostępności dla osób z niepełnosprawnościami. Rekrutacja prowadzona jest przez dyrektora szkoły. Dyrektor powoła komisję rekrutacyjną, której będzie przewodniczącym. Komisja złożona będzie z dyrektora oraz wicedyrektora szkoły. Szczegółowe informacje o projekcie można uzyskać u dyrektora szkoły, zaś regulamin rekrutacji oraz wszelkie niezbędne dokumenty związane z procesem rekrutacji dostępne są w sekretariacie szkoły.

REKRUTACJA  uczestników projektu prowadzona jest w oparciu o poniższe kryteria:

Kryteria dostępu:

  • nauczyciel kształcenia zawodowego/instruktor praktycznej nauki zawodu zatrudniony w szkole biorącej udział w niniejszym projekcie.

Kryteria punktowe:

  • osoba niepełnosprawna (kserokopia orzeczenia lub opinii o niepełnosprawności) – 1pkt.,
  • niski status materialny (oświadczenie o korzystaniu ze świadczeń MOPS) – 1pkt.,
  • nauczyciel kształcenia zawodowego/instruktor praktycznej nauki zawodu, w którym jest niedoreprezentowana płeć, którą reprezentuje – 1pkt.,
  • nauczyciel kształcenia zawodowego/instruktor praktycznej nauki zawodu do wsparcia w niniejszym projekcie (kserokopia arkusza organizacyjnego szkoły) – 3pkt.,
  • zamieszkanie na obszarze ZIT” bis Elbląg (oświadczenie o miejscu zamieszkiwania) – 1pkt.

O zakwalifikowaniu nauczyciela do uczestnictwa w projekcie decyduje spełnienie przez niego opisanych powyżej kryteriów dostępu warunkujących udział w projekcie, a następnie liczba punktów uzyskana z kryteriów punktowych powyżej. W przypadku uzyskania jednakowej liczby punktów przez kilku nauczycieli decyduje kolejność złożenia deklaracji uczestnictwa w projekcie. W przypadku większej ilości kandydatów niż określono we wniosku aplikacyjnym zostanie utworzona lista rezerwowa. 

Partnerzy

logo wojciklogo stolplyt    logo viessmann ckziulogo logo danfoss logo elzambud logo epec logo interfryz logo jan-walentynowicz logo klimat-el logo knauf logo mytych logo przemyslowka03  logo unibel logo wodnik logo akwa logo akwa logo femmelogo palette

Więcej >>

Linki

logo bip logo cke logo epe logo mb logo info-mat rodzina banner logo stolarz

Projekty Unijne

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk